Powered by:Proticaret
Taksit Seçenekleri : ELİS TİCARET
Banka Taksit Seçenekleri
Kredi Kartı siparişleinizde PAYU sistemine yönlendirilerek ödemelerin bu sistem üzerinden gerçekleştirilmesi sağlanmakta ve bu sayede üyelerimizin kişisel bilgilerinin korunmasına azami özen gösterilmektedir. Yine benzer şekilde, ödeme sayfasında talep edilen kredi kartı bilgileriniz siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenlik ve gizliliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin ya da hizmet aldığımız şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum ve AsyaCard  Kredi kartlarına yaptığınız tüm alışverişlerde Peşin Fiyatına 2-3-4-5-6 Taksit veya 12 aya varan taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

ELİS TİCARET PAZARLAMA hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.


PAYU GÜVENLİ ÖDEME

PCI DSS’li Ödeme Sayfaları

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir.

SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu

SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, girmiş olduğuz hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür.  PayU, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve  kredi kartı bilgilerini korur.

Thawte

Önde gelen sertifika yetkililerinden (CA) olan Thawte, VeriSign grubunun da üyesidir. Uluslararası düzeyde tanınan Thawte, 128 bit şifreleme sertifikasyonunu kullanmamazı sağlar.

McAfee Secure

Güvenlik filtresi; site içeriğimizi, e-mail ve  web süreçlerini gün boyu tarar. McAfee’nin yüksek performanslı araçları, sitemizi, spam ve phishing saldırılarına karşı korumanın yanı sıra spyware ve malware uygulamalarına karşı etkilidir.